Remélem, hogy jól vagy, és hogy a nálunk töltött idő annyi örömet és feltöltődést ad, mint amennyit mi kapunk tőled minden alkalommal. Egy fontos változást szeretnék megosztani Veled, áraink 2024. november 29-től megváltoznak.
Nem volt könnyű meghoznunk ezt a döntést és igyekeztük a legtovább halasztani, hiszen tudjuk és érezzük a saját bőrünkön, hogy ez a tendencia az élet minden területén érezhető. Azonban ahhoz, hogy a stúdiónk továbbra is az a biztonságos, kellemes hely legyen, ahol mindenki otthon érezheti magát, és ahol magas színvonalon tudunk foglalkozni Veled, szükséges néhány változtatás. Az árak emelkedése lehetővé teszi számunkra, hogy olyan színvonalat biztosítsunk Neked, amilyet megérdemelsz!
Azonban, hogy az emelést ellensúlyozzuk új kedvezményeket és engedményeket vezetünk be, melyről lentebb olvashatsz.
Mit jelent ez számodra?
Az áraink a következőképpen alakulnak november 29-től:
ÓRATÍPUSOK | TELJES ÁR | KEDVEZMÉNYES ÁR* | ÉRVÉNYESSÉG |
1 óra (60 perc) | 3 000 Ft | 2 700 Ft* | 1 alkalom |
1,5 óra (75-90 perces órák) | 3 500 Ft | 3 200 Ft* | 1 alkalom |
2 óra (120 perc) | 4 000 Ft | 3 700 Ft* | 1 alkalom |
Hangfürdő | 4 000 Ft | 3 700 Ft* | 1 alkalom |
Egyéni óra (60 perc) | 12 000 Ft | 10 000 Ft* | 1 alkalom |
Páros jóga (90-120 perc) | 6 000 Ft / fő | 5 000 Ft | 1 alkalom |
Senior Jóga 65 év felett (90 perc) ** | – | 1 200 Ft | 1 alkalom |
Tini jóga 14-18 éveseknek (90 perc) *** | – | 1 000 Ft | 1 alkalom |
BÉRLETEK | |||
TÍPUSA | TELJES ÁR | KEDVEZMÉNYES ÁR* | ÉRVÉNYESSÉG |
Első próbabérlet – 3 alkalom | 5 000 Ft | – | 7 nap (Beváltástól számítva) |
Újrakezdő bérlet – korlátlan | 7 000 Ft | – | 7 nap (Beváltástól számítva) |
5 alkalmas bérlet | 16 000 Ft | 15 000 Ft | 60 nap (Beváltástól számítva) |
10 alkalmas bérlet | 31 000 Ft | – | 90 nap (Beváltástól számítva) |
Reggeli 5 alkalmas bérlet | 13 800 Ft | – | 60 nap (Beváltástól számítva) |
Reggeli 10 alkalmas bérlet | 26 500 Ft | – | 90 nap (Beváltástól számítva) |
Negyedéves korlátlan bérlet | 115 000 Ft | – | 91 nap (Beváltástól számítva) |
*A negyedéves korlátlan bérlettel heti 3 óra látogatás esetén egy alkalom kb. 2 949 Ft.
A teljes, részletes árlistát a ide kattintva láthatod.
Kedvezmény a ‘Hanumánosoknak’
:
Új pontgyűjtő akciót indítunk a hűséged elismeréseként! Minden alkalommal, amikor bérletet vásárolsz, ha hangfürdőre, workshopra, vagy Hanumán klub eseményre látogatsz el, esetleg új vendéget hozol, pontokat gyűjthetsz. Amint összegyűjtesz 10 pontot, akár 30% kedvezményben részesülsz a következő bérleted árából. Ezzel is szeretnénk megköszönni, hogy a közösségünk értékes része vagy!
A pontgyűjtő akció részleteiről itt olvashatsz.
Három új bérletet is bevezetésre kerül:
- Az újrakezdő bérlet azoknak szól, akik legalább 6 hónap kihagyás után térnének vissza hozzánk.
- A próbabérlet pedig új vendégeinknek ad lehetőséget, hogy megismerkedjenek velünk.
- Negyedéves bérletünk neked találtuk ki, ha úgy érzed szeretnéd még jobban ösztönözni magad a rendszeres gyakorlásra.
Hosszabbítjuk a bérletek érvényességét:
- Az 5 alkalmas bérlet 60 napig lesz felhasználható, a megszokott 30 helyett.
- A 10 alkalmas bérlet pedig 90 napig lesz felhasználható, a megszokott 60 helyett.
Ha anyagi nehézségeid tartanának vissza a jóga gyakorlásától:
A jóga mindenkié, ezért ha úgy érzed az emelkedett árak megfizetése nehézséget okozna számodra és emiatt nem tudsz velünk gyakorolni, kérlek beszéljünk! Akár személyesen a stúdióban, akár telefonon, vagy e-mailben keress meg, hogy átbeszélhessük és segíthessünk Neked! Az a célunk, hogy továbbra is örömöt adjon a gyakorlás.
Elérhetőségeim:
Miért szükséges az áremelés?
Az elmúlt időszakban jelentős mértékben nőttek az üzemeltetési költségek – energiaárak, a működéshez szükséges eszközök, tárgyak beszerzési árai stb. Ezenfelül azon továbbképzések árai, melyeken részt veszünk és a jövőben szeretnénk részt venni drasztikusan növekednek. A képzések lehetővé teszik, hogy magas színvonalon, széleskörű tudással tudjunk oktatni. Ezek a kiadások mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a stúdió olyan legyen, amilyennek Te is szereted: tiszta, barátságos és inspiráló környezet, ahol zavartalanul gyakorolhatsz. Ezen felül fontos számunkra, hogy olyan oktatókkal dolgozhassunk együtt, akik folyamatosan továbbképzik magukat, hogy szakértelmükkel és odaadásukkal támogassák fejlődésedet.
Köszönöm, hogy időt szántál az üzenetem olvasására!
Bármilyen kérdés esetén keress nyugodtan! Nagyon hálásak vagyunk, hogy itt vagy velünk, és továbbra is Veled építhetjük ezt a közösséget.
Mindig szeretettel várunk!
A Hanumán csapata nevében:
Kun Zsuzsa, alapító jógaoktató